Leden 2011

Návštěvnost 24.1. 2011 - 30.1. 2011 + 20 000 lidí

31. ledna 2011 v 19:39 | Denda |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (24.1. 2011 - 30.1. 2011) je:

Pondeli: 137
Utery: 105
Streda: 170
Ctvrtek: 131
Patek: 208
Sobota: 188
Nedele: 213

Celkem: 1152

Wow!! Vážně nevím, co na to říct!! úplně jste mi vyrazili dech :D Lidičky jste fakt božííí!! protože tolik lidí a nejvíc v neděli...a to jsem tady ani nebyla...jste prostě úžasní, vás fakt miluju!! :D Jo a je to rekord týdne! :D


A ještě mě dnes potěšila jedna věc a to počátadlo návštěvnosti, dneska se přehouplo přez 20 000!!! :D
20 000 lidí!!
Strašně Vám všem děkuju, že jste to tady se mnou tak dlouho vydrželi a doufám, že sem budete chodit i nadále :)ani nevíte jak si toho vážím!!


Fénixův řád

28. ledna 2011 v 20:32 | Denda
Fénixův řád, je tajná společnost těch nejodvážnějších lidí, kteří společně bojují proti smrtijedům a lordu Voldemortovi.
Chceš se stát jeho členem?? Opravdu jsi tak statečný/á a odhodlaný/á do něj vstoupit?
Možná právě na tebe všichni čekáme, abys právě ty konečně rozhodnul souboj mezi dobrem a zlem...myslíš že na to máš??
Pak se přihlaš a staň se jedním ze členů Fénixova řádu.

Ovšem členem se můžou stát jen ti nejlepší z nejlepších...jestli věříš že to můžeš být právě ty, tak mi odpověz na pár otázek...

1) Jaké je tvé jméno?...2) Kde tě najdu? (tvůj blog)...3) Skutečně jsi plně odhodlán/a konečně zničit lorda Voldemorta?...4) Proč právě ty bys měl/a být jedním/jednou z nás?

Jestli jsi dokázal/a odpovědět na všechny moje otázky, zbívá už jen jedna věc...Jestli se opravdu nebojíš jít proti mocnostem zla, dej si na blog tuhle ikonku, aby tě všichni ostatní členové poznali a informavali o možném nebezpečí!!


Jestli jsi splnil/a vše co je zde psáno, stal/a jsi se právoplatným členem/členkou Fénixova řádu a už navždy budeš patřit mezi Voldemortovi odpůrce.

Členové (17):

Hermiona - ,,Dříve jsem patřila ke smrtijedům, ale bylo to mnohem horší než jsem čekala... sloužit pro Voldemorta, to není pro mě.. nebylo tak jednoduché odstoupit, Voldemort byl opravdu naštvaný, takže jsem ráda že jsem to přežila.. teď mě ale nemůže poznat protože mám úplně změněný vzhled i jméno. Ale abych se dostala k otázce...myslím si, že znám spoustu informací, které by se vám mohly hodit, dobře ovládám nitrozpit, nitrobranu a léčitelská kouzla, a navíc, chci se pomstít Voldemortovi nejen za to, jak se chová ke svým nepřátelům, ale dokonce i ke svým smrtijedům..až na pár výjmek (Bella a spol..) Byla bych moc ráda kdyby jste mě přijali."

Casion - ,,Swoje magické schopnosti powažujem za dosť wysoké a myslím si, že by som pre rád mohla byť prínosom. Mám logické myslenie a poznám stratégiu mnohých bojow. Taktiež mám cenné známosti, ktoré by sa niekedy w budúcnosti mohli hodiť. No k prihláške do rádu ma popohnal aj fakt, že mám niekoľko priateľow, čarodejníkov z polowičných a muklowských rodín a chcem ich ochrániť."

EviTeri - ,,Protože Lord Voldemort napáchal tolik zla, tolika lidem ublížil je to stvůra. Měli bychom ho co nejdříve zničit aby nemohl páchat zlo na nevinných lidech!!"

Léňa - ,,Protože lord Voldemort je zlý a napáchal mnoho škod. Myslím si, že bych mohla být i já přínosem pro Fénixův řád. Jelikož se mislím, že mám plno zkušeností, které by se mohli hodit. A řekla bych, že dobře ovládám mysl lidí okolo sebe."

Radusch Potter - ,, Lord Voldemort mnoho zničil a mnohým ublížil. Myslím že je načase, aby se mu někdo postavil a budu ráda, když budu moct pomoci. I já bych mohla být velkým přínosem pro tuto organizaci. Mám mnoho zkušeností, znám dost zaklínadel, jsem dobrý nitrozpytec a také zvěromág, měníl se na vlka. Myslím, že bych se mohla hodit."

Klára Bajtová - ,,chci bojovat, Vy-víte-kdo ublížil mnoha lidem."

Radek - ,,Protože lord voldemort napáchal už tolik škod které nejdou ani sečíst,je na čase ho zabít !!!"

Pípa - ,,Nebojím se vyslovit jeho jméno...lord Voldemort zabil spoustu lidí a já nebo my bychom mu konečně mohli zatnout tipec ! Sice mi moc nejdou lektvary, ale na famfrpál (chytač) a kouzla(jak obyčejná tak i černá) jsem machr ! myslím, že to nakonec dáme !!!"

Eweline - ,,Myslím že každý kdo je dobrý se hodí do tímu ,je na čase zabít Voldemorta!"

cucoriedka939 - ,,Som plne odhodlaná! Je ho treba zabiť a oslobodiť nás trpiacich čarodejníkov ktorý chcú mať normálny život. Radšej zomrem ako člen Fénixovho rádu a nie ako niaky smrťožrút! Cítim k nim aj k Riddlovi odpor! Preč s nimi!Som na Harryho strane! ZA HARRYHO A ZA SLOBODNÍ ČARODEJNÍCKY SVET !!"

Betka - ,,Voldemort zabil toľkých ľudí...je to vrah, ktorý nemyslí racionálne. Zabíjanie ho baví a chce byť nesmrteľný. Myslím, že je na čase zničiť jeho teror a nasadiť čarodejnícku demokraciu, ktorá tu bola od nepamäti. Síce zničiť Voldemorta môže len Harry Potter...ja mu pomôžem!!!"

Janďa - ,,Myslím, že harry potter je ten, kdo musí zničit voldemorta, už dlouho ho v tom podporuju. jsem opravdu velký fanoušek HP a miluju kouzla, a doufám že i ty dokážou porazit voldemorta!"

Jasmína - ,,Miluju kouzelnické společenství, jsem navždy oddaná Harrymu, Siriusovi a ostatním postavám, konečně bych chtěla skoncovat společnými silami s Voldemortovou existencí, která všem leda tak škodí. Navždy křičím " Harry tě zabije, Voldemorte!!""

Bella - ,,Byla jsem smrtijedka... sice jenom krátce, ale byla. A velmi oddaná. Potom však Pán Zla padnul a znovu se objevil díky svým viteálům, ketré získal díky duši někoho jiného. A já už na to nemám být smrtijed a mučit mudly. Ty jsem sice nikdy neměla ráda, ale nechci je zabíjet. Nejspíš nejsem statečná, když od něj utíkám, ale já už prostě nemůžu."

Ringwil - ,,Protože se Voldemort už moc roztahuje, zabíjí i bez důvodu a narušuje nám tady klidné společenství. A navíc čím víc bude členů, tím líp =)"

Kubakin - ,,tolik škod trápí mudli pro zábavu zabijí děti mudlů aříká že to byl mudlovský šmejd.Já jsem napůl smrtijed a napůl bystrozor moje matka byla bystrozorka a otec smrtijed.Mámu táta zabil když mi bylo 9 a chce abych byl plnokrevný smrtijed.Chci pomstu a dobrro z mírem."

Adell - ,,Protože se nebojím."

StřeLenka - ,,Protože Lord Voldemort je hnusák,a lidi ho musí porazit a zničit zlo,a nadále být v Bradavicích v klidu."

Sýkorka

Světová premiéra HP5 v Japonsku

28. ledna 2011 v 19:49 | Denda |  HP5 premiéry
Fotky ze světové premiéry Harryho Pottera a Fénixova řádu, která se odehrála v Japonsku.
Danielovi to tady neskutečně sluší!! :)


Spousta dalších fotek na tebe čeká v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Hodnocení blogu pro kyticku10

28. ledna 2011 v 19:29 | Denda |  Hodnotím blogy
Mám tu pro vás už 6. hodnocení a musím přiznat že mi to dává pěkně zabrat!! :P Takže tentokrát hodnotím kiticku10 a její blog kyticka10.blog.cz.

harrypotterfilm.blog.cz

1) První dojem - První dojem bohužel nebyl moc pozitivní a je to jen designem!! Je sice pěkný to jo, ale všechno kazí to, že se opakuje...což není vůbec pěkné!! radím ti nech tam ten obrázek jen jeden a to v záhlaví :) 5 bodů

2) Aktuální design a grafika blogu - Jak už jsem psala design je pěkný, ale to že se opakuje i v pozadí stránky celkový dojem úplně kazí!! A k té grafice...je vidět že blog nemáš moc dlouho, ale to se časem zlepší :) 3 body

3) Aktivita - Co jsem se dívala, tak aktivitu máš moc dobrou :) 10 bodů

4) Originalita a úprava článků - Úpravu článků máš moc pěknou, možná by to chtělo ještě trošku zapracovat na té originalitě. 14 bodů

5) Přehlednost - Přehlednost je dobrá, možná zkus udělat rozcestníky (rubriky jsou často nepřehledné, když je jich moc) 9 bodů

6) Obsah - Na to jak máš blog krátkou dobu je obsah tvého blogu velmi dobrý takže 20 bodů

7) Celkový dojem - Celkový dojem kazí jen ta grafika, ale k tomu už jsem to řekla dost takže 8 bodů

Celkový počet bodů: 69 ze 100

To jde, na to jak máš blog krátkou dobu :)
diplom pro kyticku10

Chcš taky zhodnotit blog?? Klikni SEM

Photoshoot Ruperta pro Pink (2005)

28. ledna 2011 v 18:59 | Denda |  Rupert - photoshoty
Šluší mu to tady :)))
harrypotterfilm.blog.cz
Další fotky v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Oficiální fotky Ruperta pro Warner Brothers (2005)

28. ledna 2011 v 18:39 | Denda |  Rupert - photoshoty
Má ještě dlouhé vlasy...to jsou určitě fotky z doby, kdy se natáčel Ohnivý pohár :)
harrypotterfilm.blog.cz

Další fotky v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz


Photoshoot Daniela pro Parateens (2006)

28. ledna 2011 v 18:19 | Denda |  Daniel - photoshooty
Nejkrásnější ta 1. fotka :)))*
harrypotterfilm.blog.cz
Další fotky najdete v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Hodnocení blogu pro JK

28. ledna 2011 v 18:09 | Denda |  Hodnotím blogy
Je tu 5. hodnocení blogu. Budu hodnotit blog jk-photo.blog.cz a jeho adminku JK.
JK, vím že blog máš zatím jen krátce, proto prosím tohle hodnocení neber nijak osobně!! Rozhodně nechci aby tě do od něčeho odradilo, ber to prosím spíš jako rady :)

harrypotterfilm.blog.cz

1) První dojem - Na první dojem hodně působí design a nechci být zlá ale ten tvůj by se dal určitě ještě zlepšit-obrázky jsou pěkné, o to nejde, ale spíš o to barevné sladění-je tam hodně do sebe neladících barev. 7 bodů

2) Aktuální design a grafika blogu - Jak už jsem psala design není příliš vkusný(rada ode mě-zkus si někde design objednat,udělají ti ho s tvími obrázky a + sladění i vypracování textů :), líbí se mi ikonky v menu, jsou hezké a ladí s pozadím stránky =) 5 bodů

3) Aktivita - Co jsem se dívala, tak aktivitu máš dobrou. 10 bodů

4) Originalita a úprava článků - Úprava článků je bohužel naprosto průměrná...tady zase barvy chybí a nic originálního, kromě vlastních fotek tam taky nevidím. Ale jak se říká- v jednoduchosti je síla :) 8 bodů

5) Přehlednost - Přehldnost je dobrá a články odpovídají popisu. Co se mi ale nelíbí, je to že některé rubryky, jako např. colorizace nebo hafani jsou prázdné, to je radši oddělej úplně. 9 bodů

6) Obsah - Tvůj blog je jen tvůj...v tom smyslu, že je to takový tvůj deníček, takže do toho ti já nemůžu kecat a v tom případě ani nepoznám jak moc je obsáhlí. Myslím, že články bys klidně vesele mohla přidávat dál, ale je to tvůj deník a bylo by škoda tam cpát nějakou ,,Miley Cyrus :P") Líbí se mi,že sama fotíš, autorské blogy se cení daleko víc než ty ve kterých prostě jen kopíruješ články z jiných!! :) Tvůj blog o do obsahu se mi moc líbí!! :) teda zase až na ty prázdné rubryky. 14 bodů

7) Celkový dojem - Celkový dojem tvého blogu tročku kazí ten design a grafika...fakt ti doporučuji vylepšit design...uvidíš jak se tvůj blog bude hned víc líbit :). Taky zkus dodat nějaké ty ikonky do menu jako např. klikačky apod. tvůj blog bude hned vypadat profesionálněji!! :) 12 bodů

Celkový počet bodů: 65 ze 100

Na to, že máš blog pár měsíců je to skvělí výsledek!! :) GRATULUJI!! =)
Diplom pro JK

Chcš taky zhodnotit blog?? Klikni SEM

Photoshoot Daniela pro Blender (2005)

28. ledna 2011 v 17:49 | Denda |  Daniel - photoshooty
harrypotterfilm.blog.cz
Další fotky v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Protoshoot Daniela Radcliffe pro Nickelodeon (2005)

27. ledna 2011 v 19:31 | Denda |  Daniel - photoshooty
Úplně úžasnej shoot!! Dan je tady fakt krásnej! Nejvíc na té první :)
harrypotterfilm.blog.cz
harrypotterfilm.blog.cz
Další úžasné fotky najdete v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Photoshoot Daniela pro Demi (2005)

27. ledna 2011 v 19:29 | Denda |  Daniel - photoshooty
Bohužel nejsou fotky moc kvalitní :(
harrypotterfilm.blog.cz
Více v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Photoshoot Dana pro Geo (2005)

27. ledna 2011 v 19:19 | Denda |  Daniel - photoshooty
Stašně moc mu to sluší!! :)
harrypotterfilm.blog.cz
harrypotterfilm.blog.cz

Další fotky v celém článku...harrypotterfilm.blog.cz

Photoshoot Dana pro Hitkrant (2005)

27. ledna 2011 v 18:49 | Denda |  Daniel - photoshooty
Co dodat?? Moc mu to sluší!! :))))*
harrypotterfilm.blog.cz
Více v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Daniel v časopisu LIME

27. ledna 2011 v 16:59 | Denda |  Daniel - v časopisech
V roce 2005 zdobil obálku britského časopisu LIME Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera.
harrypotterfilm.blog.cz
Více shootů v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Oficíální fotky Daniela pro Warner Brothers (2004)

27. ledna 2011 v 16:39 | Denda |  Daniel - photoshooty
Nádherný shoot!! :) Danovi to tady moc sluší
harrypotterfilm.blog.cz
harrypotterfilm.blog.cz
Další fotky v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Photoshoot Daniela pro Parade (2004)

27. ledna 2011 v 15:39 | Denda |  Daniel - photoshooty
Tady mu to fakt hoodně moc sluší!! :) - z roku 2004
harrypotterfilm.blog.cz
harrypotterfilm.blog.cz

Další fotky najdeš v celém článku...harrypotterfilm.blog.cz

Photoshoot Daniela pro Empire (2004)

26. ledna 2011 v 21:29 | Denda |  Daniel - photoshooty
Tady už bych ,Harryho´ stoprocentně poznala!! Moc mu to sluší :)
harrypotterfilm.blog.cz
Mraky dalších fotek najdete v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Photoshoot Daniela pro Girls Life (2002)

26. ledna 2011 v 21:19 | Denda |  Daniel - photoshooty
Změnil se nám úplně neuvěřitelně!!...fakt bych ho vůbec nepoznala :)
harrypotterfilm.blog.cz
Další fotky v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz

Photoshoot Dana pro Face (2001)

26. ledna 2011 v 21:09 | Denda |  Daniel - photoshooty
Tady ještě malej kluk...netuší co ho čeká :)
harrypotterfilm.blog.cz
harrypotterfilm.blog.cz
A spousta dalších fotek v celém článku...
harrypotterfilm.blog.cz