Únor 2011

Oscara nazískali...:-(

28. února 2011 v 20:59 | Denda |  News

Kdo jiný si víc zaslouží Oscara?!?!?!

Nebudu vám to tady rozepisovat do podrobna, protože jste si už určitě na jiných stránkách přečetli, že se jak filmu Relikvie smrti 1.část tak ani Helene něpodařilo získat oscara...:( mě osobně to pěkně naštvalo...protože když HP nedostane ani jednoho oscara tak kdo ještě :/ Určitě víte, že jim ho vyfoukla Alenka v říši divů (ten film jsem neviděla, takže nemůžu posoudit :/) Ale jsem hodně smutná a taky zklamaná...protože kdo jinej než Harry Potter si ho zaslouží??!!

Návštěvnost 21.2. 2011 - 27.2. 2011

28. února 2011 v 20:00 | Denda |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:

Pondeli: 155
Utery: 143
Streda: 99
Ctvrtek: 124
Patek: 169
Sobota: 162
Nedele: 206

Celkem: 1058
Moc díky...hrozně si toho vážím!! :-)


Finále SONB!!

27. února 2011 v 14:49 | Denda |  SONB

Začíná finále Soutěže O Nejlepší Blog!!!


Takhle dopadlo 6. kolo:
Hermiona - hermiona-grangerrova.blog.cz32% (16)
Alfa - end-in-infinity.blog.cz24% (12)
Anusqa - welovevampires.blog.cz44% (22)

Na 3. místě se tedy umístila Alfa GRATULUJU!! a cena je...týden reklama na mém blogu.(Dám tvoji klikačku nahoru do menu a ještě k tomu něco připíšu :-)

O 1. místo se poperou Hermiona a Anusqa
(připomínám ceny: 1.místo-3 týdny reklamy a 2. místo 2. týdny)
1.
Jméno: Hermiona
Blog: hermiona-grangerrova.blog.cz
O čem je tvůj blog?: o mě a o Harrym, teď i trochu o vánocích....a taky píšu povídky
Vyhraješ?: jé, no tak to asi těžko, možná dobrej blog mám, ale na výhru to není, to fakt ne...ale mě bude stačit i předposlední místo, hlavně když nevypadnu jako první :-D No, proč to nezkusit ?? sice návštěvnost se dá, kolem 200 lidí týdne není málo a vážím si toho, ale já se přihlašuju skoro všude :-D a pak nestíhám, ale co už :D

2.
Jméno: Anusqa
O čem je tvůj blog?: TVD a TS
Vyhraješ?: mozno hh
Hlasujte v anketě, kdo vyhraje má nejlepší blog a může vyhrát SONB!!

Přeji hodně štěstí =)


Kreslené postavičky HP :D

27. února 2011 v 14:29 | Denda |  Vtípky =D
Na google jsem dneska našla tyhle super mini postavičky :D Kdybyste je náhodou nemohli poznat tak je to (zleva) Harry,Ron,Hermiona,Neville,Draco,Cho Chang,Brumbál,McGonagalová,Snape,Lockhart,Lupin,Sirius,Lucius,Voldemort,Tom Raddle,Belatrix,Helga z Mrzimoru,Salazar Zmijozel,Godrick Nebelvír a Rovena z Havraspáru. Myslím ale, že je určitě poznáte...Voldemortovi sice přidaly vlasy,ale ty oči mluví za vše :D Harry je nejlepší =D

Nominace na Empire Awards

27. února 2011 v 12:39 | Denda |  News
Jameson Empire Awards 2011 Logo
Jako každý rok i letos probíhá hlasovaní Empire Awards 2011.
Ve skupině SCI-FY, fantasy je nominován film Harry Potter a Relikvie smrti 1.část
dále je ve skupině nejlepší herečka naminovaná Emma Watsonová za film Harry Potter a Relikvie smrti 1.část a Helena Bonham Carterová za film The King´s Speech.

Hlasovat pro ně můžete do 9.března na tonhle odkaze: http://www.empireonline.com/awards2011/vote/

Držím palečky, ať vyhrajou, hlavně Relikviím :)

Bonnie jako modelka na London Fashion Week 2011

27. února 2011 v 12:29 | Denda |  Bonnie - fotky
Fakt nevím jak vy....ale mě se tady Bonnie prostě nelíbí :/

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Prosím o hlásky...

27. února 2011 v 11:04 | Denda |  moje kecy
Postoupila jsem do dalšího kola SONH a moc vás prosím o hlasy tady: http://weasley-guys.blog.cz/1102/sonh-4-kolo pro Ruperta Grinta.
děkuju =)

Povídka ,,Můj příběh", autorka: Hermiona

26. února 2011 v 19:30 | Denda |  Vaše povídky
Díky Turnaji sedmi kouzelníků se mi dostala do rukou nejkrásnější povídka jakou jsem kdy četla...je o jedné holce, která má to štěstí a pozná kouzelníky, které mi už tak dobře známe. Určitě si jej přečtěte....protože tohle není ztráta času!! :)
Autorka: Hermiona

Můj příběh
Úvod : V tomto příběhu se jmenuji Nicol (Nicky) Withmorová a žiji v Anglii v dětském domově. Mám středně dlouhé vlasy karamelové barvy, zelené oči a trošku větší přední zuby. Učím se celkem dobře, jen matematika a chemie mi moc nejde.
Upozornění : není to spisovně, ale vzhledem k tomu že je to psané z pohledu tak trochu praštěné puberťačky, myslím že je to takhle mnohem lepší. Snad to nevadí…
******************************************************************************************************************************************************

Všechno to začalo tím, že jsem se v pondělí ráno probudila a venku děsně pršelo. No skvělý, bylo pondělí a ještě ke všemu takhle hnusně - už to mi zkazilo náladu. Téměř celý den jsem měla strašnou smůlu, a ani ve snu by mě nenapadlo, že to bude nejspíš můj nejšťastnější den v životě. Ale o tom až později… Zkrátka od rána se mi nic nedařilo, cestou do školy jsem totálně zmokla, ze zkoušení z matiky jsem dostala pětku, jeden kluk mě tak naštval, že jsem po něm hodila houbu, ovšem zrovna ve chvíli kdy do třídy vcházela učitelka, a protože ten idiot uhnul, trefila jsem ji - samozřejmě následky mě neminuly. Poslední hodinu jsme měli chemii, to jsem kupodivu přežila - učitelka mě totiž nenávidí.
A tak jsem šla konečně domů, jak už jsem si zvykla náš dětský domov nazývat. Z pětkou, poznámkou a vyhlídkou na celý týden domácího trestu, zákaz dívaní na televizi v klubovně, nebo něco podobného. Bylo teda pochopitelný, že se mi tam nijak zvlášť nechtělo. Proto jsem se rozhodla, že si cestu trošičku prodloužím přes park. Už sice nepršelo, ale všude bylo bláto a kaluže vody, takže tam nikdo kromě mě nebyl. Pak se ale objevily nějaký děti. Byli tři - dva kluci asi v mém věku a malá rudovlasá holka. Všichni se smáli a běhali kolem stromů. A pak ta holka něco řekla… toho největšího kluka to asi naštvalo a vytáhl nějakej klacek Ta holka ho vytáhla taky, mířili na sebe, a najednou, ani jsem tomu nemohla uvěřit, s těch jejich klacků blikaly barevný paprsky a odráželi se od sebe. Zůstala jsem stát a čumět s otevřenou pusou. Vůbec jsem to nechápala a nenapadalo mě žádné vysvětlení. Ten druhý kluk, který měl na sobě kulaté brýle, na ně křičel ať toho nechají. Byli pořád blíž ke mně, já jsem je sledovala, a v tom ta holka uskočila a zářivě modrý paprsek narazil přímo do mě.
Nevzpomínám si na nic, co se stalo do té doby, než jsem otevřela oči. Ležela jsem na lavičce pod stromem a ty tři děcka stáli kolem mě.
"Jsi v pohodě?" zeptal se nejstarší kluk a pomohl mi posadit se.
"J-jo jasně… co to bylo? Co jste to dělali s těma klackama? A co jste udělali se mnou?" vyptávala jsem se okamžitě.
"U Munga, já jsem si neuvědomil že… vždyť ty si mudlovská holka!"
"No dovol!" okamžitě jsem vstala a naštvaně jsem na toho kluka zhlížela. Neměla jsem tušení, co je to "mudlovská holka" ale nemohlo to být nic pěkného. Tušila jsem, že zřejmě ví že jsem z děcáku.
"Promiň, chtěl jsem říct... vždyť ty nejsi čarodějka!" a koukal na mě jako na zázrak. "Jmenuju se James, James Potter." a podal mi ruku.
"Nicky Withmorová." odpověděla jsem nejistě - pořád jsem totiž přemýšlela co mělo znamenat to "mudlovská holka" a "nejsi čarodějka"
"Jamesi, to by stačilo! Už jí nic neříkej, prozradíš naše tajemství, jdeme." řekl kluk s brýlemi.
"Nech mě Albusi! Stejně už toho ví dost, musíme jí to říct." přemlouval ho James.
"Dělej si co chceš, ale budeš s toho mít problémy!"
James jen protočil oči.
"Víš, Nicky. My jsme totiž kouzelníci. Chápeš, umíme kouzlit!" řekl mi James.
Bylo mi to jasný - prostě si ze mě dělají prdel, to je vše.
"No jasně, a já jsem upírka!" prohlásila jsem ironicky.
"Sakra! Rychle pryč!" zařval James a rozběhl se. Kluk s brýlemi a ta rudovláska zdrhali za ním.
"Jamesi počkej! Já jsem to nemyslela vážně!" křičela jsem na ně.
James zastavil a otočil se.
"Fakt? Ukaž zuby!"
Když se na dálku přesvědčil, že skutečně nemám zuby přizpůsobené k tomu vysát jim krev, všichni tři se vrátili. A James mi začal vyprávět. Zjistila jsem, že všichni tři jsou sourozenci - James nejstarší, bylo mu čtrnáct jako mě, potom Albus, tomu bylo třináct, a jejich jedenáctiletá sestra Lilly. Netrvalo dlouho, a uvěřila jsem mu že je "čaroděj" nebo jak tomu říkal. Když ještě předváděl ukázky kouzel… bylo to tak neuvěřitelný, ale tak úžasný. Byla jsem si skoro jistá, že to je sen, bylo to totiž příliš krásné, než aby to bylo opravdové.
Lilly mi zrovna vyprávěla o jejich škole, o tom že tam teprve začala chodit, a v tom se najednou přímo vedle nich objevila nějaká žena, ve věku zhruba mé mamky. Děsně jsem se lekla, jak se většinou stává když se díváte na prázdné místo, a najednou tam někdo stojí. Hned mi bylo jasné, že to musí být paní Potterová - mamka mích nových kamarádů. Vypadala skoro stejně jako Lilly, jen vlasy měla delší, a oči světle hnědé.
"Dobrý den!" pozdravila jsem okamžitě, abych nevypadala nevychovaně.
"Ahoj, ahoj,… Děti, to je vaše kamarádka z Bradavic?"
"Ne, to je Nicky, a je to mudlovská holka." poučila ji Lilly.
"Neříkali jste jí doufám o… vy-víte-čem."
"Nooo…" začal James.
"Víš mami, věc se má tak, že už vlastně skoro… skoro vůbec… jakože v té naší situaci… už, víš, nějak nebylo.. teda bylo… ale museli jsme…"
"Lilly nerozumím ti ani slovo. Ale je mi to jasné. Jak jste mohli… jak jste mohli holce z mudlovské rodiny říct něco tak…tak…"
"Tajného? Závažného? Důležitého? Neprozraditelného?" napovídal Albus, a James s Lilly ho probodli rozzlobeným pohledem.
Paní Potterová na to nic neřekla, ale otočila se na mě.
"Nicky, nezlob se na mě, ale musí to tak být. Teď ti změním paměť, ano?"
"Nééé!" zakřičel James.
"Jamesi to musíš pochopit, ona to nesmí vědět, nesmí vědět o našem světě!" snažila se mu vysvětlit jeho matka."
"Mami prosím, tohle je jiné!"
Nevěděla jsem co James myslí tím "jiné", ale z nějakého důvodu, ať to bylo jakkoli neuvěřitelné, nechtěla jsem na tohle zapomenout. Nebylo to kvůli kouzlům, ani kvůli skvělé nové kámoše Lilly, ale kvůli němu, kvůli Jamesovi. Hned když jsem ho viděla, docela se mi líbil, ale s každým okamžikem jsem ho měla čím dál víc ráda.
Paní Potterová se mírně zamračila, jako by přemýšlela jak vážně má slova svého syna brát.
"Jamesi, mám návrh." řekla nakonec. "Nicky s vámi může zůstat celé velikonoční prázdniny. Do konce týdne. Pak se stejně musíte vrátit do Bradavic. Tak souhlasíte?"
"Jasně, díky mami, jsi skvělá!" radoval se James a Lilly se přidala. Dokonce i Albus, který se předtím se mnou zvlášť nebavil, se na mě trochu usmál. Já jsem byla neuvěřitelně šťastná. Ani jsem nevěřila, že ještě dopoledne jsem tenhle den považovala za předem zkažený. To poslední co mě teď zajímalo, bylo co si asi řeknou v domově když se nevrátím do večerky a co bude se školou, což byla velká chyba…
Už byl večer. Seděla jsem na měkké posteli mezi Jamesem a Lilly u nich doma ve vesničce Godrigův důl a dívali jsme se na televizi - mudlovský vynález už rozšířený mezi kouzelníky, jak mi aktivně vysvětlil Albus. Seriál "Sladký život na moři" zrovna skončil, a objevily se zprávy.
"Jaj, tohle ne, přepni to Lilly…" řekl otráveně James.
"Počkej!" zarazila jsem ji, protože jsem spatřila něco… neuvěřitelného.
"Vždyť to jsi ty?!" vyjekla překvapeně Lilly a rozsypala popcorn po celé posteli.
Skutečně to bylo tak. Z televize se na mě usmívala moje podoba. Bože, dali tam tu fotku s facebooku na které jsem moc namalovaná, pomyslela jsem si okamžitě. Hlas reportérky oznamoval :
"Čtrnáctiletá Nicol Withmorová byla naposledy viděna během dopoledního vyučování ve škole. Prosíme kohokoli, kdo pohřešovanou dívku viděl, nebo ví, kde se nachází, aby zavolal na linku 158. Nicol má na sobě světle modré džíny, černo zelenou pruhovanou mikinu, světlou jarní bundu a černobílý palestinský šátek…"
James se na mě nervózně podíval. "Tak z toho bude průšvih."
"Kdo to řekne mamce?" zeptala se Lilly.
"Já ne!" vykřikli zároveň Albus a James.
"Ó, vy jste tak odvážní!" prohlásila ironicky Lilly, seskočila z postele, vyběhla z pokoje a práskla za sebou dveřmi.
"Tohle nebude dobrý…" odhadl Albus, a já s ním v duchu souhlasila.
Asi po pěti minutách do dveří opět vešla Lilly, a za ní i paní Potterová. Potěšilo mě, že se tváří smutně a né přísně. Tedy ne že by mě potěšilo, že je kvůli mně smutná, ale musíte uznat, že je to přijatelnější, než kdyby mě samým vztekem málem proměnila polštář.
"Nicky, ne že bychom nebyli rádi že tě tu máme," začala opatrně. "ale stalo se něco s čím jsme nepočítali. Touhle dobou už celý mudlovský svět - a půlka kouzelnického - ví, že ses někam ztratila. Bohužel ale vůbec netuším co by se s tím dalo dělat. Některé věci ani kouzla nenapraví. Takže!" a významně pohlédla na svoje provinile se tvářící děti. "Vy jste to chtěli, vy to zařiďte, ale tohle se nemůže nechat jen tak." a vyšla z pokoje ven.
"To snad není možný, mamka nás v tom nechala!" zakroutil hlavou James a překvapeně zíral na dveře.
"Co budeme dělat?" zeptala se Lilly.
"Jdem spát." prohlásil James.
"Vtipný.."
"Né, vážně. Ráno něco vymyslíme."
"A to ti nevadí že mě celou noc budou hledat policajti?" zeptala jsem se nechápavě.
"Co tě bude hledat?"
"Né co, ale kdo! Policajti… to jsou lidi jako je v kouzelnickým světě váš taťka."
"Jo jestli myslíš tohle… ne, opravdu mi to nevadí. Dobrou." smetl s polštáře popcorn, otočil se ke zdi a už nepromluvil.
Byla jsem na Jamese totálně naštvaná. Byl tak bezohledný! Vůbec to nebyl ten kluk, se kterým jsem se odpoledne seznámila, a popravdě řečeno ten kluk, do kterého jsem se zamilovala. Nezajímalo ho, jak je teď lidem v děcáku, kolik lidí, co bude v noci prohledávat Londýn, aby mě našli, bude zmrzat venku. Nejhorší na tom bylo, že já byla stejně bezohledná jako on. Měla jsem si nechat vymazat paměť a vrátit se do děcáku. S námahou jsem odehnala depresivní myšlenky a odešla jsem s Lilly do jejího pokoje, kde jsem měla spát na posteli která patřila její sestřence Rose.
Jakmile jsem se ráno probudila, ještě než jsem otevřela oči, říkala jsem si, že to určitě byl jenom sen. Napůl jsem si to přála, ale napůl jsem si myslela, že je super znát kouzelníka… tak nádherného a milého kouzelníka. I když včera večer mě naštval! Co to kecám, vždyť se mi to určitě zdálo… Odvážila jsem se otevřít oči.
"Áááá! Sakra tohle mi nedělej, Lilly!"
Teď už jsem si byla jistá, že to sen nebyl - první co jsem po probuzení viděla, byla sova asi tři centimetry od mé hlavy, které jsem se strašně lekla a Lilly z toho měla Vánoce.
Celý den jsem s Potterovýma vymýšlela, jak napravit co se včera stalo. Jamese a Lilly napadaly jen samé ztřeštěnosti a Albus na to šel zase moc složitě. Přesto jsme však večer měli plán. Primitivní, ale funkčně vyhlížející. Šli jsme si brzo lehnout, abychom se aspoň trochu vyspali. A ve čtyři ráno už jsem já i James byli vzhůru.
"Tak jo, pojďte sem… ani se mi věřit nechce že se na téhle šílené akci podílím!" stěžovala si paní Potterová, chytla však mě i Jamese za ruku a přemístili jsme se. Přesto že to bylo už podruhé v životě, pořád pro mě přemisťování nebylo nic příjemného.
A byli jsme zase v parku. Tam, kde jsme se s Jamesem a ostatními seznámili.
"Tak jo, ráda jsem tě poznala. Měj se hezky. A nebuď smutná, není přece úplně vyloučené, že se ještě uvidíme." usmála se na mě paní Potterová, já se však nezmohla na slovo. Objala jsem se s Jamesem, naposledy jsem se na něj usmála a pak…
"Teď ti musím vymazat paměť."
"Paní Potterová, prosím! Nechce na tohle zapomenout."
Ani jsem ji nemusela moc přemlouvat, stačilo slíbit že o tom nikomu neřeknu. Vždyť by mi to stejně nikdo nevěřil…
A potom se James i se svou mamkou přemístil zase domů. Já jsem postupovala podle plánu. Schovala jsem se za strom a čekala. Konečně, konečně jsem asi po hodině uviděla z dálky policistu jak vchází do parku. rychle jsem si lehla na zem a zavřela oči. Slyšela jsem jeho kroky stále blíž u mě, a pak se mnou někdo lehce zatřásl.
"Jsi v pořádku? Ty jsi Nicol Withmorová?"
"A-ano," předstírala jsem překvapení.
"Už od pondělka tě hledá celá Anglie, kde jsi byla?" vyptával se.
"Já.. nevím, na nic si nepomatuju." řekla jsem pomalu a dokonale zmateným tónem.
Sežral mi to. Přece jen se mi ty roky dramaťáckého kroužku k něčemu hodili. Ještě ten den jsem se vrátila do děcáku.
Asi o měsíc později, byl večer, jsem seděla na posteli. V pokoji jsem byla sama, protože moje spolubydlící měla chřipku a byla na ošetřovně. Podívala jsem se z okna a při pohledu na potemnělý park se mi zalily oči slzami. Byla jsem tak strašně smutná jako ještě nikdy. Otočila jsem se od okna na druhou stranu - nemohla jsem na to koukat… Bylo mi tak šíleně smutno po Jamesovi. Nikdy jsem se do žádného kluka nezamilovala tak rychle jako do něj, a z žádným jsem nebyla tak krátkou dobu. Celý ten kouzelný svět mi hrozně chyběl a vůbec jsem netušila jak celý život vydržím mezi mudly, když už vím, že existuje něco mnohem lepšího. V tom někdo zaťukal na okno a já se otočila. Byla to sova! Přesně ta sova, kterou jsem viděla když jsem se včera ráno probudila. Rychle jsem otevřela okno a vzala si od ní dopis. Roztrhla jsem pergamenovou obálku a byla jsem dost zklamaná když z ní vypadl jen malý lístek papíru.
"Vylez před dům?" zopakoval jsem nahlas nechápavě, neváhala jsem však. Otřela jsem si oči, oblékla si bundu a vyběhla jsem z pokoje. Seběhla jsem po schodech, otevřela hlavní dveře a… nemohla jsem tomu uvěřit. James, Lilly, Albus i jejich mamka stáli před domem.
"Jamesi!" vykřikla jsem a objala ho. "Jste tak hodní že jste mě přišli navštívit."
"Nejen to," usmála se na mě paní Potterová.

Od tohohle dne uplynuly už tři roky. Paní Potterová tenkrát řekla ředitelce dětského domova, že je moje vzdálená příbuzná a od té doby jezdím k Potterovým na každé prázdniny. S Jamesem spolu chodíme a pořád je nám spolu skvěle. Svět kouzel miluju, i když sama kouzlit nedokážu. Už mám jasno - až budu dospělá, budu žít mezi kouzelníky. Pořád s radostí vzpomínám na ten nádherný den, který začal tak špatně. Na den, kdy jsem poznala kouzelný svět. Z toho je myslím dost jasné, že i když se zdá, že je nejhůř, všechno se může v dobré obrátit tak rychle, že je to až nemožné.


Tak co líbilo?? Mě teda jo!! Doufám, že jste se dobře bavily a že jste v ,paní Potterové´ poznali Ginny :) Jestli vás tohle zaujalo, určitě se podívejte na blog autorky tohohle příběhu...najdete zde ještě spoustu dalších úžasných povídek : http://hermiona-grangerrova.blog.cz.

Vyhodnocení 5.úkolu

26. února 2011 v 12:33 | Denda |  Turnaj sedmi kouzelníků
Musím říct, že v tomhle kole jste mě totálně zklamali!! :( Dokonce jsem začala uvažovat, jestli s touhle soutěží neseknu...nakonec jsem se ale rozhodla že vám dám ještě jednu šanci...

Povídky najdete v celém článku...


Daniel v divadelní hře The Play What I Wrote (2002)

26. února 2011 v 11:49 | Denda |  Daniel - fotky
Na blogu snapeova.blog.cz jsem narazila na pár úžasných fotek Daniela Radcliffa z roku 2002. Zahrál si tehdy v divadelní hře jménem "The Play What I Wrote".
Dan vypadá opravdu úžasně :D a kord v těch šatech :D Co je proti tomu Harry Potter :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: Snapeova

Emma Watsonová má NEJ styl

26. února 2011 v 11:39 | Denda |  News
To, že má 'harrypotterovská' Emma Watson cit pro módu, není nic nového. Teď byla dokonce časopisem Elle jmenovaná 'Módní ikonou roku'.
Na předávání cen v Londýně vypadala Emma (20) jak jinak než úchvatně. Na sobě měla světlé minišatečky značky Hakaan s odvážnými prostřihy po stranách. Sama o módě říká, že se jí chce bavit a chce tím bavit i ostatní.

Cenu mladé herečce předávala módní guru - návrhářka Vivienne Westwood, jejíž móda se pohybuje právě na hraně sexy outfitů a zábavy, to vše v ohromně ženském provedení. Pro Emmu jako stvořené.

"Je to úžasné," děkovala Emma. "Móda je něco, co strašně miluju, ale snažím se, abych o ní nepřemýšlela příliš. Chci se jí jen bavit, i když vím, že jsem hodně sledovaná pro to, co mám právě na sobě. Ale pro mě je to zábava."


Lorraine Candy, redaktorka britské Elle, vysvětlila, proč za Módní ikonu roku zvolili právě Emmu, byť jí je teprve dvacet let. "Emma má velmi zřetelný individuální styl. My v Elle vždycky říkáme: Není to o tom, co nosíš, ale jak to nosíš. A Emma tohle kouzlo má. Myslím, že právě to dělá její styl."

FASHION: Emma Watson má nej styl - foto


2 krásné animace Emmy Watson

26. února 2011 v 11:29 | Denda |  Emm - animace
Obvikle jsem moc animace nedávám, ale tyhle jsou tak krásný, že jsem prostě musela. Jo a jsou z blogu mého SB Lussnape :)

Ruším hodnocení blogů...

26. února 2011 v 10:57 | Denda |  moje kecy
Je mi to fakt líto, ale mě už to prostě nebaví...jo baví mě hodnotit blogy o Harry Potterovi,Avataru,Darrenu Shanovi...ale z nějaké Miley Cyrus se mi zvedá kufr :P Myslím, že to nemá cenu...pár blogů jsem zhodnotila a to prozatím stačí!! Nebudu to mazat,ale další blogy zatím hodnotit nebudu...možná až někdy později, jestli mě to zase začne bavit,ale ted už ne :/

Fotky Dana z Woman in black

26. února 2011 v 10:29 | Denda |  Daniel - fotky
Objevilo se pár fotek Daniela Radcliffa z jeho nového filmu, který se právě natáčí ,,Woman in black". Fotky jsou moc povedené :-)

imagebam.com imagebam.com


Nový nastavení!! běžte s tím ,,pryč"!!

25. února 2011 v 21:10 | Denda
ÁÁÁÁ mě to tak štve!! vůbec nic nefunguje tak jak má!! běžte s tím novým nastavením někam...fakt na nic!! oni věděj jak naštvat. Nejdou vkládat obrázky, rozepsaný články se mi sami od sebe smazaly...!! fakt konec :( :/ :( :P :/ :(

Všechno nejlepší James a Oliver Phelps!!!

25. února 2011 v 18:19 | Denda |  moje kecy
Dnes 25.února slaví své 25. narozeniny James a Oliver Phelpsovi(které můžete vidět v sérii filmů o Harry Potterovi).Když si vzpomenu, jak byly na začátku...když se netáčel 1.díl HP malí. Bylo jim tenkrát kolem 15 :D No jo, kluci nám vyrostlim :) Pořád ale zůstávají skvělými herci. Mám je fakt moc ráda!!Hrozně se mi líbí jejich styl...ve filmech je to taková komická dvojka, jací jsou doopravdy bohužel nevím :D
Přeji jim hodně štěstí, zdraví a úspěchů v herectví :)

nejdou mi vkládat obrázky :(

25. února 2011 v 17:19 | Denda |  moje kecy
Takže....chtěla jsem sem hodit jedno přání pro dvojčata Phelpsovi, ale jaksi mi nejdou vkládat obrázky...nevím proč, dělám všechno stejně jako dřív ale když prostě klinku na vložit obrázek tak nic!! nevíte někdo jak to funguje??

Photoshoot Emmy Watson - People Tree

25. února 2011 v 15:09 | Denda |  EW photoshoty
Dnes byly zveřejněné nové fotky Emmy Watson k její kolekci Peole Tree jaro/léto 2011. Emm to sekne :) Je vidět že ví, co se líbí, má svůj styl.
imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bonnie Wright photoshoot How To Spend It

22. února 2011 v 18:09 | Denda |  Photoshoty Bonnie
Bonnie to tady opravdu moc sluší!! :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Oddělovač

Návštěvnost 14.2. 2011 - 20.2. 2011

21. února 2011 v 20:19 | Denda |  návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (14.2. 2011 - 20.2. 2011) je:

Pondeli: 142
Utery: 188
Streda: 152
Ctvrtek: 153
Patek: 169
Sobota: 213
Nedele: 211

Celkem: 1228

Strašně moc vám děkuju!! Je to úžasná návštěvnost :-) Taky se omlouvám...vím že poslední dobou nepřidávám moc článků...je to protože dělám úpravy na blogu (grafické) sami byste si toho asi nevšimly, ale jestli máte zájem kukněte semka, je tam jedna z mála úprav které ted dělám: http://harrypotterfilm.blog.cz/0909/harry-potter-daniel-radcliffe-rozcestnik