Ostatní

9. března 2011 v 16:41 | Denda
Kouzelné . . .
. . . ( Pokud hledáte cokoliv kouzelného ze světa Harryho Pottera, jste tady správně. Zde najdete veškěré informace o kouzelných tvorech, jako jsou například Domácí skřítci. Dál o kouzelnických rodinách, ve kterých nemůžou chybět Weasleyovi ani Blackovi, kouzelných předmětech, které ti tak pomotaly hlavu, kouzelných místech, jako třeba Bradavicích, kouzelnických spolcích a mnoho dalšího. )

Bradavice . . .
. . . ( Kolik asi skrývá Bradavická škola čara kouzel tajemna?? Tady můžete nakouknout do toho úžasného světa plného kouzel. Najdete tady popisy všech kolejí, školní hymnu, hesla potřebná ke vstupu do kolejí, spousty obrázku a spoustu dalšího. )

. . . ( Ano, tohle je opravdu ta jedinečná a skvělá spisovatelka, která dala život všem příběhům Harryho Pottera. Pokud o ní chcete zjistit víc, pak jste tady správně. )

Galerie . . .
. . . ( Zde najdete především různé obrázky a fotky, které se jinam nedali zařadit, ale také moje kresby, fotky hůlek, plánky budouv a pozemků kouzelnického světa a spoustu dalšího. )

. . . ( Tady najdete všechno ostatní týkající se světa Harryho Pottera, ale i věci netýkající se HP, čekají zde na vás například fůzná videa, testy, hry, dále si můžete přečíst Bajky Barda Beedla, ukázky z knihy Harry Potter filmová kouzla, autogramy, veči s motivy HP, zajímavosti a mraky dalších věcí, které vás určitě zaujmou. )
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anna lastikova anna lastikova | 29. listopadu 2015 v 11:51 | Reagovat

Harry Potter je užasna pohadka těšim jse na ni celi rok :D  :-P  O_O

2 anna lastikova anna lastikova | 29. listopadu 2015 v 11:56 | Reagovat

:D je to užasna pohadka ja to nepustim z hlavi, pišu jsi hermionu,harryho a rona všude i na ruce

3 Plchovec Plchovec | 13. prosince 2015 v 21:19 | Reagovat

boužel i já sem se zcvokla do pár postav z herryho pottera, problém je že sem na hajzlíky a nejvíc se mi líbyl Draco Malfoy takže mám depku že vyhrál herry a banda blbců s.r.o. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama